ANASAYFA| HAKKIMIZDA| GALERİ |İLETİŞİM BİLGİLERİ    


TOPTAN GÖMLEK DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ !

Şirketimiz, 1980 yılında imalatla başlayan hayatına 1990'de toptan satışa geçmiş ve bugünkü haliyle olarak tekstilin merkezi Yeşildirek'te hizmetine devam etmektedir.

Türkiye'nin hemen her noktasında bayisi olmakla beraber yurtdışında da önemli noktalara ihracat yapmaktadır. , gömleğe bir yıl garanti veren ilk firmadır. Gömleğine olan bu güveni kullandığı kumaşın kalitesi ve üretiminin son derece modern şartlarda olmasından gelmektedir. Gömleklerimiz, Türkiye'nin en iyi fabrikalarında Avrupa standartlarında ve Türkiyenin en iyi kumaşı kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca en ucuz fiyata en kaliteli ürünü sunan firmadır.

Gömlek Üretiminde 20 yılı aşkın bir tecrübe ile yoluna devam eden firmamız her geçen gün büyüyen yapısı ile toptan gömlek alanında sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Firmamız şu an itibari ile klasik gömlek, spor gömlek, dacron gömlek, keten gömlek üretimi yapmaktadır. Geniş kartelası, sınırsız renk seçeneği ve son teknoloji üretim sistemi ile sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vereceğimizi taahhüt ederiz.

Bizi seçen ve bizimle iş ortağı olan tüm kişi ve firmalara şükranlarımızı sunarız.

Kalfa Tekstil

Gömlek İletişim

Gömlek Teslimat